Монтаж умивальника у ванній
Ціни на послугу монтажа умивальника у ванній. Актуальні на 12.04
-
Терміново?
Ми можемо приїхати до вас протягом наступних 2-х годин.
-
Зручно!
Ви можете оформити замовлення по телефону, на сайті, надіслати повідомлення або фото/відео у месенджері.
-
Контроль якості
Ми контролюємо якість кожного виконаного замовлення.
-
Завжди вчасно!
Ми цінуємо ваш і свій час, тому приїзджаємо вчасно, або заздалегідь узгоджуємо зміни (на жаль, рідко, але буває).
-
Точна вартість
У 85% випадків ми назвемо вам точну вартість робіт до виїзду майстра. Ніяких сюрпризів!
-
Професіоналізм
Кожен наш спеціаліст має більше 7 років досвіду.
-
Досвід
Мы работаем на рынке Украины более 10 лет, выполнили более 100000 заказов, десятки тысяч отзывов.
![]() |
Терміново? Ми можемо приїхати до вас протягом наступних 2-х годин. |
![]() |
Зручно! Ви можете оформити замовлення по телефону, на сайті, надіслати повідомлення або фото/відео у месенджері. |
![]() |
Контроль якості Ми контролюємо якість кожного виконаного замовлення. |
![]() |
Завжди вчасно! Ми цінуємо ваш і свій час, тому приїзджаємо вчасно, або заздалегідь узгоджуємо зміни (на жаль, рідко, але буває). |
![]() |
Точна вартість У 85% випадків ми назвемо вам точну вартість робіт до виїзду майстра. Ніяких сюрпризів! |
![]() |
Професіоналізм Кожен наш спеціаліст має більше 7 років досвіду. |
![]() |
Досвід Ми працюємо на ринку України понад 10 років, виконали понад 100 000 замовлень, десятки тисяч відгуків. |
Запитання, відгуки, пропозиції:
Додати запитання чи відгук
Установка умивальника у ванній – прості правила підключення
Встановити умивальник – простіше простого. З цим впорається будь-яка людина, яка має хоч найменші знання та навички подібних робіт. Втім, якщо немає бажання і часу на монтаж мийника – зверніться до спеціалізованої компанії. Ціна установки умивальника та підключення сифону, змішувача сьогодні в Києві не висока, оскільки для грамотного фахівця це елементарна робота.
Покупка раковини: нюанси вибору
Перед тим, як придбати рукомийник, визначтеся з його типом і видом. Розрізняють 4 основні типи раковини у ванній кімнаті:
- типу тюльпан. Такий умивальник рідко встановлюють на кухню – це сантехніка для санвузла. Консольна раковина кріпиться на стіну за допомогою кронштейнів. Основною перевагою миття даного типу є відсутність необхідності покупки тумби, стільниці – спеціальні п'єдестали можна купити лише за бажання і для краси.
- накладні раковини. Сантехніка кріпиться на стільницю. Вони візуально піднімаються над робочою поверхнею, що може викликати незручності при їх використанні дітьми або господарями будинку з невеликим зростом. При покупці миття такого типу зверніть увагу, що стандартний змішувач не підійде. краще придбати високий змішувач.
- умивальники з тумбою. Меблеві раковини є окремим елементом – мийка вмонтована в тумбу.
- врізні мийки. Такі умивальники врізають у кухонну стільницю або поверхню ванної кімнати. Установка миття під стільницю вимагає наявності спеціального інструменту для вирізання отвору. Подібного типу рукомийники є одними з найпрактичніших, тому використовуються в місцях приготування їжі. У ванних кімнатах також їх встановлюють, але не настільки масово. ціна на раковину такого типу вища за середню
Крім цих мийок у магазинах сантехніки Києва є й інші умивальники – подвійні раковини, раковини з підігрівом та інше. Але ми не акцентуємо на них увагу, оскільки процес їх встановлення буде набагато складнішим. Отже, самостійно із завданням буде складно впоратися - потрібно замовляти грамотного фахівця.
Заміна умивальника. Крок 1 – демонтаж старої сантехніки
Установка миття або раковини у ванній починається з демонтажу старого обладнання. Насамперед слід зняти змішувач: відкрутіть кріплення, відключіть підведення води до умивальника.
Далі від'єднайте сифон. Перевірте, якщо у ньому вода. Якщо є – акуратно злийте її.
Завершальним етапом буде від'єднання самої миття. Якщо це підвісна конструкція – знімайте її з кронштейнів, якщо умивальник стоїть на опорах – демонтуйте їх. Головне – дійте гранично акуратно, щоб не пошкодити плитку, покриття для підлоги.
Встановлення раковини. Крок 2 – все залежить від типу мийника
Процес монтажу умивальника у ванній та раковини на кухні відрізняються – насамперед через різні типи кріплення. Ми пропонуємо Вам розглянути основні 2 схеми встановлення рукомийника: умивальника з тумбою в санвузлі та мийки, втопленої в стільницю, на кухні.
Встановлення умивальника з тумбою
Незважаючи на те, що сама сантехніка стоїть на тумбочці, конструкцію необхідно закріпити. Візьміть шурупи не менше 100 мм: кріплення повинні входити в стіни не менше, ніж на 70-80 мм.
Які дюбелі купити? Фахівці радять пропіленові – метал іржавіє, ПВХ тріскається, а поліетилен ненадійний. Що ж до діаметра саморізів, то тут діє правило чим більше, тим краще.
До речі, якщо Ви при покупці раковини бачите, що отвори під кріплення менше 6 мм у діаметрі, краще відмовтеся від придбання – швидше за все вироби неміцні.
Після того, як конструкція закріплена, Ви можете приєднувати сифон та ставити змішувач. Будьте уважні! Можливо, всередині тумби доведеться робити отвір під гофру.
Підключення мийки на кухні
Фахівці стверджують, що процес встановлення кухонного миття трохи складніший за монтаж умивальника у ванній. Однак не набагато – так що при бажанні і це Ви можете зробити самостійно.
Для встановлення кухонної раковини необхідно зробити отвір у стільниці. Для простоти рекомендуємо Вам зробити лекало. Втім, можете просто прикласти мийку до поверхні та обвести контур простим олівцем.
Перед вирізкою отвору переконайтеся, що Ви не ріжете раму та поперечні бруси поверхні. Розпил ведіть електролобзиком, до інструменту багато сили не прикладайте. інакше контур може «повісти» у бік.
Отвір готовий? Вставляйте раковини. Зріз засиликоньте, поставте змішувач, підключіть сифон.