Без вихідних 8:00-21:00
Ми відпочиваємо разом з Вами 5 травня

 UA
 RU
Вам передзвонити за 30 сек?
Оформити заявку!
Тицни на номер щоб зателефонувати

Ремонт зливного бачка
заміна бачка унітазу - 600 грн
ремонт бачка унітазу (не тримає воду, не набирає, заміна внутрішньої системи зливу/набору води) - 550 грн
заміна/установка крана на подачу води в бачок унітазу - 300 грн
усунення протікання з бачка інсталяції в унітаз - 700 грн
ремонт/заміна внутрішнього механізму бачка інсталяції - 700 грн

Ціни на послугу ремонту унітазу, заміни бачка в Києві. Актуальні на 21.05

Досвідчені та приємні у спілкуванні майстри вирішать ваше питання вже сьогодні!
300+ замовлень щодня! Досвід – від 10 років. Гарантія
9870 реальних відгуків доступні на сайті!

 

 • ціна на послуги

  Терміново?

  Ми можемо приїхати до вас протягом наступних 2-х годин.

 • ціна на послуги

  Зручно!

  Ви можете оформити замовлення по телефону, на сайті, надіслати повідомлення або фото/відео у месенджері.

 • ціна на послуги

  Контроль якості

  Ми контролюємо якість кожного виконаного замовлення.

 • ціна на послуги

  Завжди вчасно!

  Ми цінуємо ваш і свій час, тому приїзджаємо вчасно, або заздалегідь узгоджуємо зміни (на жаль, рідко, але буває).

 • ціна на послуги

  Точна вартість

  У 85% випадків ми назвемо вам точну вартість робіт до виїзду майстра. Ніяких сюрпризів!

 • ціна на послуги

  Професіоналізм

  Кожен наш спеціаліст має більше 7 років досвіду.

 • ціна на послуги

  Досвід

  Мы работаем на рынке Украины более 10 лет, выполнили более 100000 заказов, десятки тысяч отзывов.

1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
Нам довіряють:
Нова Пошта Укрпошта
Kyivstar Центр громадського здоров'я МОЗ України
АНЦ (Аптека низьких цін) ПУМБ банк
Watsons СЕБ_Фармация
ціна на послуги Терміново? Ми можемо приїхати до вас протягом наступних 2-х годин.
ціна на послуги Зручно! Ви можете оформити замовлення по телефону, на сайті, надіслати повідомлення або фото/відео у месенджері.
ціна на послуги Контроль якості Ми контролюємо якість кожного виконаного замовлення.
ціна на послуги Завжди вчасно! Ми цінуємо ваш і свій час, тому приїзджаємо вчасно, або заздалегідь узгоджуємо зміни (на жаль, рідко, але буває).
ціна на послуги Точна вартість У 85% випадків ми назвемо вам точну вартість робіт до виїзду майстра. Ніяких сюрпризів!
ціна на послуги Професіоналізм Кожен наш спеціаліст має більше 7 років досвіду.
ціна на послуги Досвід Ми працюємо на ринку України понад 10 років, виконали понад 100 000 замовлень, десятки тисяч відгуків.

Запитання, відгуки, пропозиції:

Додати запитання чи відгук

На цій сторінці розміщено відгуки про напрямок робіт "Ремонт зливного бачка", а на інших сторінках сайту Ви зможете знайти більше 2000 відгуків про нашу роботу від реальних клієнтів.


ОтменитьДодати коментар


5+3=
* поля обов'язкові для заповнення

Ремонт бачка унітазу: проблеми, які вирішить професійний сантехнік в Києві

 • Весь час тече вода з бачка унітазу?
 • В бачок погано або зовсім не поступає вода?
 • Підтікають стики шланга з бачком чи бачка з чашею?
 • Під час змивання Ви чуєте "рев"?

Все це класичні проблеми, з якими професіонал справиться на раз-два. Наші майстри за день ремонтують до 50 бачків по всьому Києву, а тому їх з легкістю можна назвати "туалетними справами майстрами"...

То який же ТОП проблем з бачками унітазів найчастіше трапляються у киян?

 1. Витік води. Це одна з найпоширеніших проблем. Вода може бугти з різних місць, включаючи кільця ущільнювачів, різьбові з'єднання, клапани або навіть тріщини в самому бачку. Якщо протікає бачок унітазу - треба якнайшвидше ремонтувати його, бо це в буквальному сенсі "гроші в туалет" - вода біжить, а лічильник крутить.
 2. Низький тиск води. Якщо у вас занизький тиск води в бачку, унітаз може не змивати належним чином. Причин багато: неправильна робота водопровідної системи, засмічення внутрішніх трубок або дефект у клапані змиву.
 3. Неправильна робота клапана змиву. Клапан змиву відповідає за подачу води в унітаз (коли подавати, а коли зупинятися і перекривати подачу). Якщо клапан не працює належним чином, це може призвести до неповного змиву, постійного потоку води в бачок або навіть повної відсутності змиву.
 4. Проблеми з механізмом поплавця. Поплавковий механізм регулює рівень води в бачку і контролює його заповнення. Якщо поплавець пошкоджено або перебуває в неправильному положенні, бачок може переповнюватись або недостатньо заповнюватись водою.
 5. Корозія або знос. З часом бачок може зазнавати корозії або зношення. Це може призвести до появи тріщин або пробоїн у матеріалі бачка, що спричинить витік води або неправильну роботу системи змиву.
 6. Неправильне встановлення або монтаж. Якщо бачок був неправильно встановлений або неправильно змонтований, це може викликати проблеми з його функціонуванням. Некоректні з'єднання або недостатнє закріплення можуть призвести до витоку або неповної роботи системи змиву. звичайних сантехнічних систем.

Важливий момент: якщо ви є власником сантехніки, встановленої на інсталяції, то проблем може бути більше. Наприклад, заїдає пружина на кнопці зливу, не спрацьовує сенсор і т.д. Усунення цих проблем довірте фахівцеві - "розумна" сантехніка коштує дорожче. 

Чому питання ремонту зливного бачка унітаза варто віддати в руки сантехнікам компанії Home-Master Київ?

Звертатися до сантехніків нашої компанії має безліч переваг, які допоможуть вам отримати якісні та надійні послуги. Ось кілька причин, чому ви повинні розглянути співпрацю з нами:

 • Гнучний графік роботи. Ми розуміємо, наскільки важливо мати доступ до сантехнічних послуг у зручний для вас час. Тому наші фахівці працюють з 8 ранку до 9 вечора, включаючи вихідні та святкові дні. Це дозволить вам отримати допомогу в будь-який момент, коли виникає потреба.
 • Оперативна консультація. Наш оператор завжди готовий проконсультувати вас по телефону. Ви можете задати будь-які питання щодо вашої проблеми або отримати рекомендації стосовно необхідних заходів. Це допоможе вам уникнути непотрібних витрат часу та зусиль.
 • Прозорість вартості робіт. Ми завжди повідомляємо наших клієнтів про вартість робіт перед початком виконання. Ви будете мати ясне уявлення про те, скільки вам доведеться заплатити, що дозволяє планувати свій бюджет і уникнути неочікуваних витрат.
 • Зручність спілкування. Для вашої зручності, ми пропонуємо можливість надсилати фотографії вашої проблеми через месенджери. Це допоможе нашому майстру зарані підготуватися до виїзду та забезпечити більш швидке та ефективне вирішення вашої проблеми.
 • Швидка реакція. Ми розуміємо, що нагальні ситуації потребують негайного втручання. Тому ми стараємося реагувати швидко на всі ваші зверненння.
 • Щоденний контроль якості. Ми пильно стежимо за якістю виконання робіт. Наші фахівці проводять щоденний контроль, щоб переконатися, що робота виконана на найвищому рівні.
 • Пунктуальність та акуратність. Наші майстри завжди приходять в обумовлений час, щоб уникнути зайвого часуочікування з вашого боку. Крім того, вони виконують свою роботу акуратно і з дотриманням вимог безпеки, що дозволяє уникнути будь-яких пошкоджень або проблем.
 • Висока якість робіт. Ми розуміємо, що якість є важливою складовою у сфері сантехнічних робіт. Наші фахівці мають багаторічний досвід і володіють необхідними навичками та знаннями, щоб забезпечити вам найкращий результат.
 • Помірні ціни. Ми розуміємо, що якісна робота має свою ціну. Хоча ми можливо не є найдешевшим варіантом на ринку, ми пропонуємо конкурентні ціни за якісні послуги. Ми використовуємо надійні матеріали і сучасні технології
 • Клієнтська спрямованість. Після завершення робіт ми зв'яжемося з вами, щоб переконатися, що ви повністю задоволені результатом. Нам важлива ваша думка, і ми готові внести будь-які необхідні зміни або виправлення.

Ремонтуємо бачок самостійно: причини проблем та способи їх усунення

Як відремонтувати зливний бачок унітазу самостійно? Процес займе 30-40 хвилин Вашого часу.

У чаші постійно тече вода. Ті, хто не має лічильника і свідомості, цю проблему ігнорують. Причин може бути дві:

 • ущільнення зливного механізму не дотискається;
 • не піднімається поплавець, через що в бак надходить вода, допускаючи перелив.

Перша причина усувається таким чином: відкрутіть кнопку, перекрийте подачу води, злийте з бачка воду, проти годинникової стрілки прокрутіть зливальний механізм, зніміть його. Внизу бачка є ущільнення, яке сідає шпиндель зливного механізму. Якщо туди потрапляє окалина, ущільнення не щільно притискається. Заберіть окалину, увімкніть воду, попередньо повернувши зливальний механізм.

Проблема не вирішена? Значить причина у зливному механізмі. Ходу шпинделя (штока) не вистачає, щоб повністю закрити отвір. На самому механізмі є кілька регулювальних положень – поекспериментуйте з ними. Якщо проблему не вирішено, то швидше за все справа у зносі пластикових важелів. Замініть зливальний механізм.

Не спрацьовує відсікач. Друга частина зливного механізму - поплавець, який встановлюється на вхідному отворі бачок. Він також має кілька регулювальних позицій. Налаштуйте його (налаштування робиться щорічно через знос пластмасових елементів та вплив на них соляних відкладень). 

Не лінуйтеся хоча б раз на 4-6 місяців робити профілактичне миття бачка, видаляючи бруд, сіль, окалину, це продовжить термін експлуатації зливного механізму.

Простий і складний ремонт, повна заміна бачка або всього унітазу, монтаж інсталяцій, ремонт та встановлення сантехніки будь-якої складності в Києві - все це ви знайдете в компанії "Домашній Майстер", професійної компанії з домашнього ремонту. Швидко і з гарантією (офіційна гарантія - 1 рік), відповідально, акуратно - ми ретельно стежимо за сервісом. Вартість роботиви можете дізнатися за телефоном або в розділі "Відгуки", куди ви також можете звернутися з вашим запитом. 

"Домашній Майстер" - оптимальні ціни, професійні майстри, правильний вибір!


Популярные услуги:

послуги сантехніка Київ
Close
Чудо існує - потрібно лише повірити :) Підпишись на Telegram або Viber бот, Загадай бажання – та отримай* 500грн на виконання мрії!