Без вихідних 8:00-21:00
Ми відпочиваємо разом з Вами 5 травня

 UA
 RU
Вам передзвонити за 30 сек?
Оформити заявку!
Тицни на номер щоб зателефонувати

Прочищення каналізації у Києві
прочистка труб каналізації тросом до стояка - 600 грн
прочистка унітазу (без демонтажу унітазу) - 600 грн
прочистка сифону (відкритий доступ) - 400 грн
прочищення машинне труб каналізації в квартирі/приватному будинку, до 10м - 1800 грн
прочищення стояка каналізації, до 10м - 1850 грн
гідравлічне машинне прочищення труб, до 10м - 2300 грн

Ціни на прочищення каналізації у Києві. Актуальні на 28.05

Увага! В силу специфіки послуги гарантія на прочищення каналізації не надається.

Досвідчені та приємні у спілкуванні майстри вирішать ваше питання вже сьогодні!
300+ замовлень щодня! Досвід – від 10 років. Гарантія
9870 реальних відгуків доступні на сайті!

 

 • ціна на послуги

  Терміново?

  Ми можемо приїхати до вас протягом наступних 2-х годин.

 • ціна на послуги

  Зручно!

  Ви можете оформити замовлення по телефону, на сайті, надіслати повідомлення або фото/відео у месенджері.

 • ціна на послуги

  Контроль якості

  Ми контролюємо якість кожного виконаного замовлення.

 • ціна на послуги

  Завжди вчасно!

  Ми цінуємо ваш і свій час, тому приїзджаємо вчасно, або заздалегідь узгоджуємо зміни (на жаль, рідко, але буває).

 • ціна на послуги

  Точна вартість

  У 85% випадків ми назвемо вам точну вартість робіт до виїзду майстра. Ніяких сюрпризів!

 • ціна на послуги

  Професіоналізм

  Кожен наш спеціаліст має більше 7 років досвіду.

 • ціна на послуги

  Досвід

  Мы работаем на рынке Украины более 10 лет, выполнили более 100000 заказов, десятки тысяч отзывов.

1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
Нам довіряють:
Нова Пошта Укрпошта
Kyivstar Центр громадського здоров'я МОЗ України
АНЦ (Аптека низьких цін) ПУМБ банк
Watsons СЕБ_Фармация
ціна на послуги Терміново? Ми можемо приїхати до вас протягом наступних 2-х годин.
ціна на послуги Зручно! Ви можете оформити замовлення по телефону, на сайті, надіслати повідомлення або фото/відео у месенджері.
ціна на послуги Контроль якості Ми контролюємо якість кожного виконаного замовлення.
ціна на послуги Завжди вчасно! Ми цінуємо ваш і свій час, тому приїзджаємо вчасно, або заздалегідь узгоджуємо зміни (на жаль, рідко, але буває).
ціна на послуги Точна вартість У 85% випадків ми назвемо вам точну вартість робіт до виїзду майстра. Ніяких сюрпризів!
ціна на послуги Професіоналізм Кожен наш спеціаліст має більше 7 років досвіду.
ціна на послуги Досвід Ми працюємо на ринку України понад 10 років, виконали понад 100 000 замовлень, десятки тисяч відгуків.

Запитання, відгуки, пропозиції:

Додати запитання чи відгук

На цій сторінці розміщено відгуки про напрямок робіт "Прочищення каналізації у Києві", а на інших сторінках сайту Ви зможете знайти більше 2000 відгуків про нашу роботу від реальних клієнтів.


ОтменитьДодати коментар


5+3=
* поля обов'язкові для заповнення

Прочистка каналізації у Києві - швидко, надійно та найголовніше якісно

 • У Вас засмічився унітаз?
 • З'явився стійкий неприємний запах із каналізації?
 • Сталося засмічення труб?

Такі неприємні ситуації можуть статися з кожним, викликаючи безліч побутових незручностей. Особливо це стосується мешканців багатоповерхових будинків Києва. Засор каналізації, що виник в одній із квартир, часто призводить до аварійної ситуації у всьому будинку.

З цієї причини не варто зволікати з чищенням каналізаційних труб - тим більше, що існує безліч спеціалізованих компаній за профілю. Своєчасне та якісне прочищення засоров дозволить відновити нормальне функціонування каналізаційної системи та позбавить мешканців квартири чи будинку від дискомфорту. А періодичне чищення труб каналізації, яке виконується з метою профілактики засмічення, мінімізує ризик виникнення засмічення труб у майбутньому.

Часті причини засмічення каналізаційних труб

Причинами засмічення каналізації може бути падіння в систему великих предметів, нашарування бруду, відходів та іржі на внутрішню поверхню труб. Це призводить до закупорки або звуження просвіту труби, внаслідок чого знижується її здатність пропускати воду.

Загальні причини проблем із каналізацією можна сформулювати таким чином:

 • Халатність. Найчастіше каналізація забивається волоссям, нитками, мокрим пилом, харчовими відходами, папером, що розмокається, ганчірками та іншими розбухаючими від води предметами, які, на думку господарів квартир, «на 100% не застрягнуті».
 • Невідповідність діаметра труб необхідної пропускної здатності. Згідно з технічними нормами діаметр каналізаційних труб має бути більшим за водопровідні мінімум на 20-25%.
 • Помилки збору каналізаційних комунікацій. Найбільше відкладень утворюється на колінах, де тиск води не здатний повністю вимити тверді відходи.
 • Відсутність обслуговування каналізації. Профілактика передбачає періодичне промивання каналізації гарячою водою або засобами на основі лугу, які розчиняють на стінках жирові відкладення. Найпростіше усунути проблему на ранній її стадії, але більшість людей це правило ігнорують.
 • Якщо вода вже почала погано йти, це означає, що каналізація в аварійному стані і навряд чи вас мине проблема необхідності прочищення каналізації.

Аварійне прочищення каналізації - основні методи, що використовуються в квартирах та будинках Києва

У домашніх умовах найкращий варіант прочищення каналізації - вантуз або спроба усунути проблему високим стовпом води. Якщо завдання не вирішено, то усунути його можна лише комплексним методом - комбінацією спеціальних інструментів, хімічних засобів та шляхом створюваного вручну тиску. Професійні методи прочищення каналізації поділяються на 2 види: механічний та гідродинамічний.

Основний метод: механічне прочищення каналізації

Предбачає використання спеціального сантехнічного троса із жорсткого багатожильного дроту, згорнутого у пружину (спіраль), з насадками різного діаметру та ручкою для прокручування. Довжина промислових тросів для прочищення каналізації може досягати 50 метрів.

Найдорожчий підхід - гідродинамічна  очищення каналізації

Є прочищення каналізації напором води, що виходить з наконечника шланга з форсунками, підключеного до апарату високого тиску (до 200 атм.). Незважаючи на те, що цей метод складніший і дорожчий, він гарантує усунення будь-яких, у тому числі застарілих відкладень. Послуга гідродинамічного прочищення каналізації користується найбільшим попитом у мешканців приватного сектору та на промислових об'єктах, де є необхідність прочищення каналізаційних колодязів.

Чому краще не експериментувати?

Самостійні спроби прочистити унітаз або труби часто призводять до невдач. Адже не завжди вдається точно визначити місце виникнення засмічення. До того ж, для якісної очистки каналізаційної системи необхідно мати спеціальні інструменти та обладнання, які є далеко не у кожного господаря. А застосування для усунення засорів хімічних засобів може бути не лише неефективним в особливо складних ситуаціях, а й небезпечним. Агресивні хімічні речовини, що впливають на поверхню труби, руйнують її цілісність, що може призвести до серйозної поломки усієї каналізаційної системи.

Якщо потрібне прочищення труб, то найкращим рішенням буде звернутися за допомогою у прочистці каналізації до компетентних фахівців, які швидко, якісно та ефективно виконають усунення засорів каналізації у Києві.

Маючи спеціальні знання та великий досвід у виконанні подібних робіт, професійні сантехніки здійснять діагностику каналізаційної системи, завдяки чому визначать точне місце та складність засмічення. Від цього залежить вибір методу очищення - механічне чищення каналізації, хімічне або машинне. Наявність необхідних інструментів та спеціального обладнання дозволить професіоналам виконати прочищення засорів у найкоротші терміни та з гарантією якості.

Ціна послуг з прочищення каналізації є цілком прийнятною, враховуючи важливість своєчасного та надійного усунення засорів для відновлення нормального функціонування каналізаційної системи.

До речі, ми надаємо не лише аварійні послуги з прочищення каналізації. Чи цікавить безкоштовне сервісне обслуговування? Запитайте нас, як його отримати! Виїзд бригади на моментальний! Обіцяємо нашим клієнтам знижки!

Наші сантехніки з прочищення каналізації працюють по всьому Києву. Крім того - телефонуйте та замовляйте виїзд майстра з прочистки каналізації у передмістя області.


Популярные услуги:

сантехнік
Close
Чудо існує - потрібно лише повірити :) Підпишись на Telegram або Viber бот, Загадай бажання – та отримай* 500грн на виконання мрії!