Без вихідних 8:00-21:00
Майстри працюють в бахілах і масках.

 UA
 RU
Вам передзвонити за 30 сек?
Оформити заявку!
Тицни на номер щоб зателефонувати

Заміна труб
монтаж точки водопостачання в межах кімнати (1 труба) - 400 грн
монтаж труб водопостачання (траса), за пог.м. - 80 грн
демонтаж труб водопостачання, за точку - 150 грн
заміна стояка холодної або гарячої води без проходження перекриттів - 2000 грн
заміна стояка опалення без проходження перекриттів - 1800 грн
встановлення корінного крана - 400 грн
заміна стояка рушникосушарки без проходження перекриттів - 2300 грн

Базові ціни на послугу заміни труб та стояків каналізації. Актуальні на 22.03.  Мін. замовлення - 500грн, залежно від району та завантаження майстрів.

Досвідчені та приємні у спілкуванні майстри вирішать ваше питання вже сьогодні!
300+ замовлень щодня! Досвід – від 10 років. Гарантія
9870 реальних відгуків доступні на сайті!

 

 • ціна на послуги

  Вас цікавить ціна?

  Передзвонимо за 30 секунд та назвемо максимально точну вартість роботи

 • качество услуг

  Важлива якість?

  Відбираємо приблизно 1 майстра з 10.
  Інші працюють у наших конкурентів:)

 • срочный выезд мастераи

  Майстер потрібний терміново?

  Приїжджаємо протягом доби.
  Але за наявності майстрів можемо бути у вас через 1-2 години (дзвоніть!)

 • мастер будет вовремя

  Ви цінуєте свій час?

  Приїжджаємо вчасно або попереджаємо про затримку заздалегідь!
  Доставляємо необхідні матеріали, позбавляючи вас від зайвих турбот

 • профессиональные мастера

  Ми вас поважаємо

  Виключено хамство, перегар та неохайний вигляд.

1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
Пишаємося, що нам довіряють:
Kyivstar Центр громадссбкого здоров'я МОЗ України
gol ulf
СЕБ_Фармация amex
Уборка 24 Surface
цена на услуги Вас цікавить ціна? Передзвонимо за 30 секунд та назвемо максимально точну вартість роботи. Пояснимо, від чого може змінитися.
мастер перезванивает Важлива якість? Відбираємо приблизно 1 майстра з 10. Інші працюють у наших конкурентів або шукають клієнтів на дошках оголошень
мастер будет через 30 минут Майстер потрібний терміново?Зазвичай приїжджаємо протягом доби. Але за наявності майстрів можемо бути у вас через 1-2 години (дзвоніть!)
мастер покупает материалы Ви цінуєте свій час? Приїжджаємо вчасно або попереджаємо про затримку заздалегідь. Доставляємо необхідні матеріали, позбавляючи вас зайвих турбот
приятные мастера Ми вас поважаємо. Виключено хамство, перегар та неохайний вигляд.

Запитання, відгуки, пропозиції:

Додати запитання чи відгук

На цій сторінці розміщено відгуки про напрямок робіт "Заміна труб", а на інших сторінках сайту Ви зможете знайти більше 2000 відгуків про нашу роботу від реальних клієнтів.


ОтменитьДодати коментар


5+3=
* поля обов'язкові для заповнення

Металеві трубопроводи у багатьох сферах давно втратили свої позиції. На зміну нераціональному та недовговічному матеріалу прийшли складні, але в той же час дуже практичні та зручні металопластикові труби. Вони не схильні до корозії та хімічних засобів, не заростають і не вимагають фарбування. На відміну від металевих аналогів, монтаж пластикових труб куди простіше і легше. адже такі можуть за необхідності можуть згинатися в потрібному напрямку без застосування великої сили та порушення цілісності конструкції.

Пластикові, або як багато звикли узагальнено називати металопластикові труби, можуть мати широкий спектр застосування. У побутових умовах найчастіше це облаштування систем холодного та гарячого водопостачання, прокладання каналізації та опалювальних систем. Такі труби можуть мати різний діаметр, і виготовлятися з низки матеріалів.

Заміна труб - пластикові труби якого типу вибрати?

ПВХ — Труби з полівінілхлориду перші стали використовуватися для облаштування систем водопостачання житлових та комерційних приміщень. Вони повністю екологічно безпечні, надійні та не викликають проблем в експлуатації.

ПП — труби з поліпропілену (екопластик) також застосовуються для прокладання систем водопостачання житлових будинків та організацій. За своєю будовою вони можуть мати один або кілька шарів. На сьогоднішній день труби з поліпропілену вважаються одними з кращих. заміна труб такого типу досить проста, не потребує додаткових зусиль та інструментарію.

П — поліетиленові труби використовують у системах із великим тиском. На відміну від класичного ПВХ, вони мають еластичнішу, але разом з тим міцну структуру, що дозволяє витримувати серйозні навантаження. Їх застосовують для прокладання основних водопроводів та каналізації.

Для з'єднання пластикових та металопластикових труб використовуються різні технології (спайка, зварювання (фіксація за рахунок конструкції) та пристосування (так, заміна труб здійснюється за допомогою фітингів) Їх вибір залежить від призначення трубопроводу і типу труб, що використовуються.

Заміна труб – складний процес, що містить у собі різні види робіт. Саме тому монтаж пластикових труб краще довірити професіоналам – сантехнікам з досвідом робіт та потрібним інструментом.


Популярные услуги:

сантехнік
Close
Чудо існує - потрібно лише повірити :) Підпишись на Telegram або Viber бот, Загадай бажання – та отримай* 500грн на виконання мрії!