Вам передзвонити за 30 сек?
Оформити заявку!
Тицни на номер щоб зателефонувати

Заміна електропроводки
Діагностика та дрібний ремонт проводки - 450 грн
Штроблення стіни під провід у ГК, м/п - 300 грн
Штроблення стіни під провід у газоблоці/цеглі, м/п - 300 грн
Штроблення стіни під провід у бетоні, м/п - 350 грн
Прокладання відкритої проводки на скобах по ГК, м.п - 150 грн
Прокладання відкритої проводки на скобах по газоблоку, м.п - 150 грн
Прокладання відкритої проводки на скобах по бетону/цеглі, м.п - 200 грн

Ціни на послуги ремонту, заміни проводки в Києві. Актуальні на 22.07

Досвідчені та приємні у спілкуванні майстри вирішать ваше питання вже сьогодні!
300+ замовлень щодня! Досвід – від 10 років. Гарантія
9870 реальних відгуків доступні на сайті!

 

 • ціна на послуги

  Терміново?

  Ми можемо приїхати до вас протягом наступних 2-х годин.

 • ціна на послуги

  Зручно!

  Ви можете оформити замовлення по телефону, на сайті, надіслати повідомлення або фото/відео у месенджері.

 • ціна на послуги

  Контроль якості

  Ми контролюємо якість кожного виконаного замовлення.

 • ціна на послуги

  Завжди вчасно!

  Ми цінуємо ваш і свій час, тому приїзджаємо вчасно, або заздалегідь узгоджуємо зміни (на жаль, рідко, але буває).

 • ціна на послуги

  Точна вартість

  У 85% випадків ми назвемо вам точну вартість робіт до виїзду майстра. Ніяких сюрпризів!

 • ціна на послуги

  Професіоналізм

  Кожен наш спеціаліст має більше 7 років досвіду.

 • ціна на послуги

  Досвід

  Мы работаем на рынке Украины более 10 лет, выполнили более 100000 заказов, десятки тысяч отзывов.

1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
Нам довіряють:
Нова Пошта Укрпошта
Kyivstar Центр громадського здоров'я МОЗ України
АНЦ (Аптека низьких цін) ПУМБ банк
Watsons СЕБ_Фармация
ціна на послуги Терміново? Ми можемо приїхати до вас протягом наступних 2-х годин.
ціна на послуги Зручно! Ви можете оформити замовлення по телефону, на сайті, надіслати повідомлення або фото/відео у месенджері.
ціна на послуги Контроль якості Ми контролюємо якість кожного виконаного замовлення.
ціна на послуги Завжди вчасно! Ми цінуємо ваш і свій час, тому приїзджаємо вчасно, або заздалегідь узгоджуємо зміни (на жаль, рідко, але буває).
ціна на послуги Точна вартість У 85% випадків ми назвемо вам точну вартість робіт до виїзду майстра. Ніяких сюрпризів!
ціна на послуги Професіоналізм Кожен наш спеціаліст має більше 7 років досвіду.
ціна на послуги Досвід Ми працюємо на ринку України понад 10 років, виконали понад 100 000 замовлень, десятки тисяч відгуків.

Запитання, відгуки, пропозиції:

Додати запитання чи відгук

На цій сторінці розміщено відгуки про напрямок робіт "Заміна електропроводки", а на інших сторінках сайту Ви зможете знайти більше 2000 відгуків про нашу роботу від реальних клієнтів.


ОтменитьДодати коментар


5+3=
* поля обов'язкові для заповнення

Заміна електропроводки: робити самостійно або звертатися до фахівців?

Якщо Ви стали щасливими власниками нового житла або зробили капітальний ремонт своєї квартири чи будинку, заміна електропроводки буде мудрим рішенням. Особливо, якщо в будинку встановлена застаріла алюмінієва проводка, яка, найімовірніше, знаходиться в старому стані і вимагає заміни нової – безпечною та надійною. Ще однією вагомою причиною заміни електропроводки є значне підвищення загального енергоспоживання квартири, оскільки останнім часом використовується все більше різноманітної побутової техніки. Застаріла електропроводка може не витримати високого навантаження від потужних електроприладів, що одночасно працюють, що загрожує замиканнями і збоями в роботі електромережі.

Монтаж електропроводки може здійснюватися відкритим та прихованим способом. </span >

Способи монтажу електропроводки

Відкритий тип електропроводки, що передбачає проведення кабелів по поверхні стін та стель, застосовується, як правило, у підсобних виробничих та технічних приміщеннях. Крім того, відкрита електропроводка може бути тимчасовим варіантом до монтажу прихованої електропроводки. Монтаж такого типу електропроводки досить простий: кабелі прокладаються в попередньо встановлені труби, короби, лотки або кріпляться скобами до поверхні стін.

Прихований тип електропроводки застосовується у квартирах та будинках, у приміщеннях громадського призначення. Він передбачає проведення кабелів усередині стелі, стін та перекриттів, у фундаменті. Порівняно з відкритим типом електропроводки, він не лише естетичний, а й безпечніший. Однак процес монтажу електропроводки прихованого типу є більш трудомістким, до нього пред'являються такі вимоги, як:

 • правильне розміщення кабельних переходів: по стінах - по вертикалі або по горизонталі під стелею, а по стелі - паралельно до стіни;
 •  забезпечення доступу до електропроводки для можливості її заміни. Підготовка до монтажу електропроводки Перш ніж розпочати заміну електропроводки, необхідно здійснити низку підготовчих робіт:
 • розрахувати максимальні показники енергоспоживання квартири, враховуючи одночасну роботу всієї наявної побутової техніки;
 • розробити детальний проект електропроводки квартири із зазначенням загальної довжини проводів та їх розміщення, взаєморозташування розеток, вимикачів, а також місця підключення електроприладів та лам освітлення;
 • вибрати та придбати якісні та надійні витратні матеріали – вимикачі та розетки, розподільні коробки, кабель. Основні правила монтажу, заміни електропроводки
 1. Роботи з монтажу електропроводки повинні здійснюватися після виконання основних будівельних, але до початку завершальних малярських та оздоблювальних робіт;
 2. Для якісного виконання роботи з монтажу або заміни електропроводки повинні використовуватися надійні матеріали та комплектуючі, а також спеціальні інструменти. Не варто економити, купуючи дешеві кабелі, розетки, вимикачі;
 3. У процесі виконання робіт з монтажу або заміни електропроводки обов'язково повинні бути дотримані правила пожежної безпеки та електробезпеки. Тоді електропроводка буде служити довго та надійно, не створюючи небезпеки для життя та здоров'я оточуючих;
 4. Роботи з монтажу електропроводки та встановлення комплектуючих повинні виконуватись відповідно до встановлених правил і норм. Якщо Ви не знаєте технології виконання монтажу електропроводки, або не маєте достатньо досвіду у виконанні подібної роботи, краще звернутися за допомогою до професіоналів. У цьому випадку Ви отримаєте відмінний результат у найкоротший термін – якісний монтаж електропроводки у Вашому домі.

«Домашній майстер» – найкращий спеціаліст з монтажу електропроводки Наші досвідчені та вмілі електрики здійснять монтаж електропроводки швидко, акуратно та якісно. Довіривши виконання цих робіт справжнім професіоналам, Ви можете бути впевнені в результаті – надійне та безпечне функціонування електромережі в Вашому будинку.


Close
Чудо існує - потрібно лише повірити :) Підпишись на Telegram або Viber бот, Загадай бажання – та отримай* 500грн на виконання мрії!