Без вихідних 8:00-21:00
Майстри працюють в бахілах і масках.

 UA
 RU
Вам передзвонити за 30 сек?
Оформити заявку!

Послуги сантехніка в Києві
підключення бойлера до готових виводів (до 80л.) - 1200 грн
встановлення унітазу підлогового, підключення до готових виходів - 800 грн
заміна старої рушникосушарки на нову за наявності кранів, виходи старої і нової збігаються - 600 грн
прочистка труб каналізації тросом до стояка - 600 грн
встановлення та підключення пральної або посудомийної машини - 500 грн
встановлення акрилової ванни на ніжки та підключення сифону - 1600 грн
монтаж та підключення змішувача - 450 грн
заміна стояка каналізації без проходу перекриттів, шт - 2500 грн
первинне встановлення лічильника води - 700 грн
встановлення та підключення умивальника/раковини до готових виходів - 600 грн
заміна стояка холодної або гарячої води без проходження перекриттів - 2000 грн
заміна картриджа, за шт - 180 грн

Базові ціни на послуги сантехніка у Києві. Актуальні на 21.03. Мін. замовлення - 500грн, залежно від району та завантаження майстрів.

Досвідчені та приємні у спілкуванні майстри вирішать ваше питання вже сьогодні!
300+ замовлень щодня! Досвід – від 10 років. Гарантія
9870 реальних відгуків доступні на сайті!

 

 • ціна на послуги

  Вас цікавить ціна?

  Передзвонимо за 30 секунд та назвемо максимально точну вартість роботи

 • качество услуг

  Важлива якість?

  Відбираємо приблизно 1 майстра з 10.
  Інші працюють у наших конкурентів:)

 • срочный выезд мастераи

  Майстер потрібний терміново?

  Приїжджаємо протягом доби.
  Але за наявності майстрів можемо бути у вас через 1-2 години (дзвоніть!)

 • мастер будет вовремя

  Ви цінуєте свій час?

  Приїжджаємо вчасно або попереджаємо про затримку заздалегідь!
  Доставляємо необхідні матеріали, позбавляючи вас від зайвих турбот

 • профессиональные мастера

  Ми вас поважаємо

  Виключено хамство, перегар та неохайний вигляд.

1
2
3
4
5
6
7
8
10
11
Пишаємося, що нам довіряють:
Kyivstar Центр громадссбкого здоров'я МОЗ України
gol ulf
СЕБ_Фармация amex
Уборка 24 Surface
цена на услуги Вас цікавить ціна? Передзвонимо за 30 секунд та назвемо максимально точну вартість роботи. Пояснимо, від чого може змінитися.
мастер перезванивает Важлива якість? Відбираємо приблизно 1 майстра з 10. Інші працюють у наших конкурентів або шукають клієнтів на дошках оголошень
мастер будет через 30 минут Майстер потрібний терміново?Зазвичай приїжджаємо протягом доби. Але за наявності майстрів можемо бути у вас через 1-2 години (дзвоніть!)
мастер покупает материалы Ви цінуєте свій час? Приїжджаємо вчасно або попереджаємо про затримку заздалегідь. Доставляємо необхідні матеріали, позбавляючи вас зайвих турбот
приятные мастера Ми вас поважаємо. Виключено хамство, перегар та неохайний вигляд.

Запитання, відгуки, пропозиції:

Додати запитання чи відгук

На цій сторінці розміщено відгуки про напрямок робіт "Послуги сантехніка в Києві ", а на інших сторінках сайту Ви зможете знайти більше 2000 відгуків про нашу роботу від реальних клієнтів.


ОтменитьДодати коментар


5+3=
* поля обов'язкові для заповнення

Послуги сантехніка на сьогоднішній день дуже популярні. Так, виклик сантехніка неминучий, якщо засмітиться унітаз в офісі, почне текти труба в будинку, вийде з ладу умивальник ... Та й не обійтися без розумного фахівця, коли потрібно підключити посудомийну машину, пральну машину, виконати монтаж душової кабіни, відремонтувати ванну або змішувач. Насправді причин для виклику сантехніка може бути безліч. Але головне у всьому цьому - грамотний підхід і якісне вирішення проблеми!

Сантехнічні роботи - виконуємо самостійно або викликаємо фахівця?


Безперечно, Ви можете ризикнути і спробувати зробити все самостійно. Але якщо у Вас немає досвіду, знань і умінь - Ви не тільки не заощадите, але ще і витратитесь ... на ремонт і покупку нових комплектуючих. Так навіщо виконувати роботу двічі, втрачаючи і час, і гроші, якщо грамотний сантехнік Києва зможе швидко і якісно виконати всі необхідні сантехнічні роботи!

Виклик сантехніка в оселю дозволяє забезпечити замовнику зручні умови - економія часу і відсутність побутових турбот. Послуги сантехніка припускають демонтаж і установку нового обладнання, труб, системи каналізації, а (при необхідності) - і купівлю всіх витратних матеріалів.

Звертайтеся! Всі сантехнічні роботи (Київ, передмістя) виконуються на високому рівні і в розумні терміни, а їх вартість вас порадує.

Приватний сантехнік Києва - хто він?

Телефонуйте! До Вас приїде досвідчений, акуратний і грамотний сантехнік, який за розумними тарифами і розцінками виконає будь-які сантехнічні роботи: діагностику сантехніки, виявить виниклі проблеми, усуне пошкодження і засмічення. Серед послуг, які пропонуються - встановлення сантехніки, заміна труб, каналізації і стояків, демонтаж старих конструкцій.

У роботі використовуються виключно перевірені і сучасні інструменти і матеріали. Пам'ятайте, що послуги сантехніка - це гарантія спокійного, безпроблемною і комфортного життя. Адже різноманітні сантехнічні роботи - це складний високотехнологічний процес, що вимагає спеціальної підготовки і професійних знань.

Будь-яка заміна, полагодження або встановлення сантехніки, окремих її складових і компонентів - сантехнік виконає всі швидко, якісно і недорого! При цьому не тільки проводяться сантехнічні роботи, але і здійснюється консультація по вибору і купівлі комплектуючих. Всі сантехнічні роботи виконуються в оговорені терміни. Незалежно від того, що потрібно - заміна зливного бачка, встановлення пральної машини, регулювання унітазу, усунення протікань, заміна кухонної мийки, раковини, змішувача, сифона і т. д. - усе буде зроблено точно в строк. На всі сантехнічні роботи - гарантія.