Без выходных  8:00-21:00
Мастера работают в бахилах и масках.

Вам перезвонить за 30 сек?
Оформить заявку!

Монтаж унітазу
  • Монтаж нового унитазу - від 650 грн
  • Ремонт, заміна зливного бачка - 200 грн

гарантия 1 год

Даем гарантию до 1 года на работу!

В 2016 году гарантийные случаи возникли по 2% заказов. Все проблемы оперативно устранены!
Гарантия действует только на заказы, оформленные через оператора!

Вопросы, отзывы, предложения:

Добавить вопрос или отзыв

Сергій 08 мар 2016 в 19:27
Доброго дня. Користувались Вашими послугами - міняли сантехніку, по роботі зауважень не має. Там треба ще труби міняти. Скоро звернемось ще.
Домашний мастер 10 мар 2016 в 12:45
Сергій, дякуємо за відгук. Так, звертайтесь, обов"язково. З радістю допоможемо.
Настя 27 фев 2016 в 07:23
Унітазу близько 15 років. Можливо, потрібно замінити арматуру в бачку, не набирає воду. Можете допомогти?
Домашний мастер 28 фев 2016 в 15:05
Настя, дякуємо за запит. Вже зв"язались із Вами.
Едуард 05 фев 2016 в 12:43
В планах - поміняти унітаз. Можливо у Вас замовити монтаж разом з унітазом?
Домашний мастер 06 фев 2016 в 16:18
Едуард, дякуємо за запит. Так, звісно, наш майстер може порадити Вам з приводу вибору унітазу, або допомогти його купити. Вже зв"язались із Вами.
Яна 22 янв 2016 в 08:12
Треба полагодити унітаз - не затримується вода. Майстер потрібен сьогодні.
Домашний мастер 23 янв 2016 в 17:22
Яна, дякуємо за запит. Вже зв"язались із Вами.

На этой странице размещены отзывы по направлению работ "Монтаж унітазу", а на других страницах сайта Вы сможете найти более 2000 отзывов о нашей работе от реальных клиентов.


ОтменитьДобавить комментарий


5+3=
* поля обязательные для заполнения

Поетапний монтаж унітазу або що робить майстер-сантехнік?

Встановлення унітазу передбачає виконання комплексу робіт.

 1. Відразу, ще до початку робіт, перекривається вода. Або вентилем на трубі, що підводить воду безпосередньо до унітазу, або вентилем, що подає воду в квартиру. Після цього - обов'язкова перевірка, чи не підтікає вода.

 2. Другий етап - проведення демонтажу старого унітазу.

 3. Далі проводиться підгонка унітазу, що встановлюється, на місце. Буває так, що випуск унітазу знаходиться або вище, або нижче за отвір в каналізаційній трубі. Іноді, користуючись відсутністю унітазу, потрібно вирівняти підлогу в туалетній кімнаті, трохи піднявши її рівень. Або ж, навпаки, потрібно зрубати кілька сантиметрів підлоги, якщо унітаз вище труби. Поверхня підлоги має бути рівною і гладкою, щоб уникнути зайвих проблем (наприклад, якщо унітаз встановлений під нахилом). Тут же, поки унітаз не встановлено, робиться розмітка кріплення до підлоги.

 4. Наступний етап - безпосередньо установка унітазу. Дуже важливо, щоб випуск унітазу щільно увійшов в отвір каналізаційної (фанової) труби. Випуски унітазів можуть бути декількох видів, наприклад, прямі, тобто йдуть вертикально вниз, косі, під кутом близько 60 градусів або ж горизонтальні. Місце входження випуску унітазу в трубу ущільнюється і закладається герметиком. Далі унітаз прикручується до підлоги.


 5. Після цього можна приступати до монтажу зливного бачка унітазу. Так як бачок зроблений з порцеляни або фаянсу, він досить крихкий і повинен монтуватися обережно. Гумові прокладки повинні встановлюватися рівно, а кріплення - затягуватися рівномірно, інакше можна пошкодити бачок або зірвати різьбу. Перевіривши бачок і переконавшись, що він не тече, можна монтувати механізм наповнення і змиву води.

 6. Ще один крок у встановленні унітазу - монтаж шланга підведення води. Наші фахівці радять використовувати армований шланг з гайками. Шланг сантехніки беруть такої довжини, щоб він не був натягнутий, як струна, а висів вільно. Для ущільнення з'єднань використовується ФУМ-стрічка.

 7. Заключний крок - перевірка працездатності унітазу. Бачок не повинен переповнюватися, і має забезпечуватися якісний змив. Фахівці нашої компанії стежать, щоб не було підтікання з каналізаційної труби, а також з усіх інших з'єднань.


Популярные услуги:

пайка пластиковых труб
замена уплотнителя
повесить полку на стену
замена бачка унитаза цена
реставрация и ремонт мебели
поверка счетчика воды киев
капитальный ремонт квартир
комплексный ремонт ванной комнаты
установка радиатора отопления в квартире
установка проточного бойлера
Close
Чудеса случаются - нужно просто поверить :) Подпишись на Telegram или Viber бот, Загадай желание - и получи 500грн на исполнение мечты!