Без выходных 8:00-21:00
Мы отдыхаем вместе с Вами 5 мая

 UA
 RU
Вам перезвонить за 30 сек?
Оформить заявку!
Нажми на номер чтобы позвонить

Заміна батарей опалення (радіаторів)
  • Заміна батарей опалення - від 800 грн
  • Монтаж крану - від 100 грн
  • Переніс батарей зі зварювальними роботами - 700 грн
  • Переніс радіаторів без зварювальних робіт - от 1200 грн

гарантия 1 год

Даем гарантию до 1 года на работу!

В 2016 году гарантийные случаи возникли по 2% заказов. Все проблемы оперативно устранены!
Гарантия действует только на заказы, оформленные через оператора!

Вопросы, отзывы, предложения:

Добавить вопрос или отзыв

Саша 01 мар 2016 в 14:09
Привіт. У мене питання - чи є встановлення перемички на радіаторі обов"язковим?
Домашний мастер 02 мар 2016 в 14:14
Саша, дякуємо за звернення. На данний момент встановлення перемички на радіаторі - є вимогою органів управління. Вже зв"язались з Вами.
Богдан 07 фев 2016 в 12:31
В квітні плануємо поміняти 2 батареї. Хотілось би проконсультуватись з майстром.
Домашний мастер 07 фев 2016 в 19:12
Богдан, вдячні за звернення. Вже зв"язались з Вами.
Оля 23 янв 2016 в 08:54
У нас текло з батареї. Відключили воду - визвали майстра. Підварив, наче, все добре. Дякуємо.
Домашний мастер 23 янв 2016 в 20:02
Оля, дякуємо за відгук. Звертайтесь.
Роман 20 янв 2016 в 15:46
Потрібна консультація майстра з приводу заміни радіатора. Чекаю на дзвінок.
Домашний мастер 21 янв 2016 в 09:22
Роман, вдячні за звернення. Вже зв"язались з Вами.

На этой странице размещены отзывы по направлению работ "Заміна батарей опалення (радіаторів)", а на других страницах сайта Вы сможете найти более 2000 отзывов о нашей работе от реальных клиентов.


ОтменитьДобавить комментарий


5+3=
* поля обязательные для заполнения

Всі ми хочемо, щоб в будинку були тепло і затишок. І якщо затишок створюємо ми самі, то температурний режим нашого житла залежить від комунальників з ЖЕКу і ... якості батарей. Якщо у Вас вдома залишився «привіт з минулого» - чавунні батареї, Вам необхідно терміново замінити їх. Адже чавунні батареї відрізняються невисокою тепловіддачею. Інша справа - сучасні, нові радіатори. 

Потрібні послуги з монтажу радіаторів опалення? Звертайтеся! Всі роботи проводяться грамотно - з подальшим контролем і введенням в експлуатацію даних приладів. 

Установка радіаторів опалення здійснюється в настінному і підлоговому положенні. 


Демонтаж радіаторів буде проведено так, що в приміщенні створиться максимальна теплова завіса від зовнішнього середовища. При необхідності може бути проведена промивка опалювальної системи. 

Рекомендується проводити монтаж радіаторів разом із заміною стояків, особливо, якщо це стояки з металу. З плином часу вони накопичують в собі накип, іржу та інші забруднення, тому найрозумніше провести повну заміну всіх елементів опалення. 

Чому установку батарей слід довірити професіоналам? 

Таку послугу, як заміна радіаторів опалення, Київ «пізнав» давно. Однак тоді монтаж радіаторів опалення виконував сантехнік з місцевого ЖЕКу (в більшості своїй - грубий чоловік, з перегаром. Він не вважав за потрібне знімати брудні черевики ... І страшно матюкався ...). Сьогодні «пальму першості» перехопили умільці з приватних фірм. 


Монтаж радіаторів опалення проводиться в повній відповідності з технічним регламентом та з урахуванням всіх особливостей системи опалення. Опісля обов'язково проводиться випробування і запуск системи. 

Надається гарантія на монтажні роботи. 

Звертаючись до фахівців, ви довіряєте свою систему опалення в надійні руки! 

Установка батарей - вибір радіаторів опалення 

Розрізняють такі типи батарей: 

  • Алюмінієві. Заміна радіаторів опалення на алюмінієві забезпечує високу тепловіддачу, простоту монтажу і вишуканість приміщення ванної кімнати. Адже алюмінієві батареї мало важать, відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. Однак у вітчизняних теплових мережах використовується технічна вода, рівень кислотності якої обмежує застосування опалювальних приладів з алюмінію. 

 

  • Чавунні. Чавун не тільки міцний, але і має гарну теплопровідність, що є безсумнівним плюсом, коли мова йде про опалювальні прилади. Іншим привабливим моментом є низька ціна чавунних батарей. До числа недоліків варто віднести велику вагу - установка батарей з чавуну достатньо проблематична. 

  • Сталеві. Технічні характеристики сталевих радіаторів залежать від того, яка конструкція приладу - трубчаста або панельна. Конвектори в панельному виконанні не розраховані на високий тиск в тепловій мережі. Їх можна використовувати в малоповерхових будинках, особняках і котеджах, де функціонує автономна система опалення. Для застосування в централізованих теплових мережах добре підходять трубчасті радіатори із сталі. Вони здатні працювати при тиску теплоносія із значенням до 10 атмосфер. Завдяки класичному дизайну, вони відмінно виглядають в житлових інтер'єрах. 

  • Біметалеві. Останнім часом все частіше зустрічається заміна радіаторів опалення на біметалеві. Унікальність цієї розробки в тому, що різні деталі приладу виконані з різних матеріалів. Сердечник, який постійно контактує з теплоносієм, виготовлений з міцної сталі, а зовнішня частина, яка не піддається агресивному впливу рідини, виконана з алюмінію. Завдяки такому оригінальному рішенню, сучасні біметалеві прилади опалення поєднують в собі переваги алюмінієвих і сталевих пристроїв - вони мають невелику вагу і запас міцності, що дозволяє експлуатувати їх в досить складних умовах.

Популярные услуги:

комплексный ремонт ванной
подключение автоматов в щитке
ремонт окон пластиковых
подключение узо
замена сливного бачка унитаза
сборка кухонной мебели
заправка кондиционера
подключить духовку
паркетные работы
пайка пвх труб
Close
Чудеса случаются - нужно просто поверить :) Подпишись на Telegram или Viber бот, Загадай желание - и получи* 500грн на исполнение мечты!